Pasternack PE36569-18
Part No.:
PE36569-18
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE36569-18.pdf
Description:
COAX CBL SSMA TO SSMA
Shipping
Inventory:336
Comments
PE36569-18 Specifications
Style:
SSMA to SSMA
1st Connector:
SSMA Plug
2nd Connector:
SSMA Plug, Right Angle
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms