Pasternack PE3669-18
Part No.:
PE3669-18
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3669-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SSMA
Comments
PE3669-18 Specifications
Style:
SMA to SSMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SSMA Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms