Pasternack PE3697-12
Part No.:
PE3697-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3697-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:516
Comments
PE3697-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms