Pasternack PE37357-24
Part No.:
PE37357-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE37357-24.pdf
Description:
N Male to TNC Male Cable 24 Inch
Comments
PE37357-24 Specifications
Style:
N-Type to TNC
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-8
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms