Pasternack PE37640-12
Part No.:
PE37640-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE37640-12.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:557
Comments
PE37640-12 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug, Right Angle
2nd Connector:
BNC Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms