Pasternack PE3780-24
Part No.:
PE3780-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3780-24.pdf
Description:
SMA Male Right Angle to BNC Male
Comments
PE3780-24 Specifications
Style:
BNC to SMA
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms