Pasternack PE3814-18
Part No.:
PE3814-18
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3814-18.pdf
Description:
SMA Male to SMA Male Cable 18 In
Shipping
Inventory:255
Comments
PE3814-18 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
RG-59B
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms