Pasternack PE3814-24
Part No.:
PE3814-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3814-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:255
Comments
PE3814-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-59B
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms