Pasternack PE3836LF-12
Part No.:
PE3836LF-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3836LF-12.pdf
Description:
SMA Male Right Angle to SMA Fema
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3836LF-12 Specifications
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms