Pasternack PE3836LF-18
Part No.:
PE3836LF-18
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3836LF-18.pdf
Description:
SMA Male Right Angle to SMA Fema
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3836LF-18 Specifications
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms