Pasternack PE3853LF-36
Part No.:
PE3853LF-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3853LF-36.pdf
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Comments
PE3853LF-36 Specifications
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms