Pasternack PE38642-24
Part No.:
PE38642-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE38642-24.pdf
Description:
SMA Male to TNC Male Cable 24 In
Comments
PE38642-24 Specifications
Style:
SMA to TNC
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms