Pasternack PE38757D-36
Part No.:
PE38757D-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE38757D-36.pdf
Comments
PE38757D-36 Specifications
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms