Pasternack PE38988-36
Part No.:
PE38988-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE38988-36.pdf
Description:
SMA Female to Straight Cut Lead
Shipping
Inventory:690
Comments
PE38988-36 Specifications
Style:
SMA to Cable
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
Cable (Round)
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms