Pasternack PE3899-12
Part No.:
PE3899-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3899-12.pdf
Description:
SMA Male to SMA Male Cable 12 In
Shipping
Inventory:255
Comments
PE3899-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-62A
Cable Impedance:
93 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms