Pasternack PE39078-12
Part No.:
PE39078-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE39078-12.pdf
Description:
UMCX Plug to MMCX Plug Right Ang
Shipping
Inventory:339
Comments
PE39078-12 Specifications
Style:
MMCX to UMCX
1st Connector:
MMCX Plug, Right Angle
2nd Connector:
UMCX Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-178B
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms