Pasternack PE39087-24
Part No.:
PE39087-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE39087-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE39087-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-8
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms