Pasternack PE3917-36
Part No.:
PE3917-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3917-36.pdf
Description:
COAX CBL SMB TO SMB
Shipping
Inventory:592
Comments
PE3917-36 Specifications
Style:
SMB to SMB
1st Connector:
SMB Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMB Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms