Pasternack PE39183-48
Part No.:
PE39183-48
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE39183-48.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:996
Comments
PE39183-48 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug, Right Angle
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C