Pasternack PE3919-24
Part No.:
PE3919-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3919-24.pdf
Description:
COAX CBL SMC TO SMC
Shipping
Inventory:301
Comments
PE3919-24 Specifications
Style:
SMC to SMC
1st Connector:
SMC Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMC Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms