Pasternack PE39343H-24
Part No.:
PE39343H-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE39343H-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO FAKRA
Comments
PE39343H-24 Specifications
Style:
SMA to Fakra
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
Fakra Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz