Pasternack PE39343K-24
Part No.:
PE39343K-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE39343K-24.pdf
Shipping
Inventory:618
Comments
PE39343K-24 Specifications
1st Connector:
Fakra Plug
1st Contact Gender:
Male
2nd Connector:
SMA Plug
2nd Contact Gender:
Male
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-316
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms