Pasternack PE39350C-60
Part No.:
PE39350C-60
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE39350C-60.pdf
Shipping
Inventory:307
Comments
PE39350C-60 Specifications
1st Connector:
Fakra Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
RG-174
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz