Pasternack PE3C0119-36
Part No.:
PE3C0119-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C0119-36.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Comments
PE3C0119-36 Specifications
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug, Right Angle
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
Color:
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C