Pasternack PE3C10283-36
Part No.:
PE3C10283-36
Description:
Plenum N Male to SMA Male Low Lo
Comments
PE3C10283-36 Specifications
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 240
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms