Pasternack PE3C1528-50CM
Part No.:
PE3C1528-50CM
Package:
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C1528-50CM.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO N-TYPE
Comments
PE3C1528-50CM Specifications
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz
Color:
Green
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C