Pasternack PE3C3045LF-48
Part No.:
PE3C3045LF-48
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C3045LF-48.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO FAKRA
Shipping
Inventory:690
Comments
PE3C3045LF-48 Specifications
Style:
SMA to Fakra
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
Fakra Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz