Pasternack PE3C3377-24
Part No.:
PE3C3377-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C3377-24.pdf
Description:
BNC Male to BNC Male Right Angle
Comments
PE3C3377-24 Specifications
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
RG-188
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms