Pasternack PE3C3922-24
Part No.:
PE3C3922-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C3922-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO MMBX
Comments
PE3C3922-24 Specifications
Style:
SMA to MMBX
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
1st Connector Mounting Type:
Panel Mount
1st Connector Mounting Feature:
Bulkhead - Front Side Nut
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz