Pasternack PE3C3986-12
Part No.:
PE3C3986-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C3986-12.pdf
Description:
COAX CBL MMBX TO MMBX
Comments
PE3C3986-12 Specifications
Style:
MMBX to MMBX
2nd Connector:
MMBX Plug, Right Angle
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz