Pasternack PE3C4435-24
Part No.:
PE3C4435-24
Description:
SSMC Plug Right Angle to TNC Mal
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3C4435-24 Specifications
Style:
SSMC to TNC
1st Connector:
SSMC Plug, Right Angle
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
500 MHz