Pasternack PE3C4455-36
Part No.:
PE3C4455-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C4455-36.pdf
Description:
COAX CBL SSMC TO SSMC
Shipping
Inventory:116
Comments
PE3C4455-36 Specifications
Style:
SSMC to SSMC
1st Connector:
SSMC Plug
2nd Connector:
SSMC Plug, Right Angle
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz