Pasternack PE3C4801-50CM
Part No.:
PE3C4801-50CM
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C4801-50CM.pdf
Description:
COAX CBL SSMB TO SSMB
Comments
PE3C4801-50CM Specifications
Style:
SSMB to SSMB
1st Connector:
SSMB Plug, Right Angle
2nd Connector:
SSMB Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz