Pasternack PE3C5246-48
Part No.:
PE3C5246-48
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C5246-48.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:129
Comments
PE3C5246-48 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz