Pasternack PE3C5248-24
Part No.:
PE3C5248-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C5248-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Comments
PE3C5248-24 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz