Pasternack PE3C5489-12
Part No.:
PE3C5489-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C5489-12.pdf
Description:
COAX CBL SSMC TO CABLE
Comments
PE3C5489-12 Specifications
Style:
SSMC to Cable
1st Connector:
SSMC Plug, Right Angle
2nd Connector:
Cable (Round)
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms