Pasternack PE3C6345-24
Part No.:
PE3C6345-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C6345-24.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Comments
PE3C6345-24 Specifications
Packaging:
Bag
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
1st Contact Gender:
Male
1st Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature:
2nd Connector:
N-Type Plug
2nd Contact Gender:
Male
2nd Connector Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature:
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C