Pasternack PE3C6375-50CM
Part No.:
PE3C6375-50CM
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C6375-50CM.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Shipping
Inventory:106
Comments
PE3C6375-50CM Specifications
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
19.69" (500.00mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz