Pasternack PE3C7870-36
Part No.:
PE3C7870-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C7870-36.pdf
Description:
QMA Male to QMA Male Low PIM Cab
Comments
PE3C7870-36 Specifications
Style:
QMA to QMA
1st Connector:
QMA Plug
2nd Connector:
QMA Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz