Pasternack PE3C8742/WH-300
Part No.:
PE3C8742/WH-300
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3C8742/WH-300.pdf
Comments
PE3C8742/WH-300 Specifications
Length:
300.0" (7.6m) 25.0'
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms
Frequency - Max:
12 GHz
Color:
White
Features:
Operating Temperature:
-30°C ~ 75°C