Pasternack PE3M0225-12
Part No.:
PE3M0225-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3M0225-12.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:216
Comments
PE3M0225-12 Specifications
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
18 GHz
Color:
Green
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C