Pasternack PE3W00789/HSBL-12
Part No.:
PE3W00789/HSBL-12
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3W00789/HSBL-12.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Shipping
Inventory:566
Comments
PE3W00789/HSBL-12 Specifications
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-58
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 80°C