Pasternack PE3W01151LF/HS-60
Part No.:
PE3W01151LF/HS-60
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3W01151LF/HS-60.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO QMA
Shipping
Inventory:265
Comments
PE3W01151LF/HS-60 Specifications
Style:
N-Type to QMA
1st Connector:
QMA Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
1 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C