Pasternack PE3W02586-24
Part No.:
PE3W02586-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3W02586-24.pdf
Description:
SMA Male Right Angle to N Male L
Shipping
Inventory:314
Comments
PE3W02586-24 Specifications
Style:
SMA to N-Type
1st Connector:
SMA Plug, Right Angle
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 240
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms