Pasternack PE3W04200-24
Part No.:
PE3W04200-24
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3W04200-24.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMC
Shipping
Inventory:512
Comments
PE3W04200-24 Specifications
Style:
SMA to SMC
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz