Pasternack PE3W05693/HS-24
Part No.:
PE3W05693/HS-24
Package:
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3W05693/HS-24.pdf
Description:
Push-On SMP Female Right Angle t
Shipping
Inventory:139
Comments
PE3W05693/HS-24 Specifications
Style:
SMA to SMP
1st Connector:
SMP Jack, Right Angle
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 100
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C