Pasternack PE3W05925-36
Part No.:
PE3W05925-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3W05925-36.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO TNC
Shipping
Inventory:350
Comments
PE3W05925-36 Specifications
Style:
BNC to TNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
LMR 195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz