Pasternack PE3W07719-12
Part No.:
PE3W07719-12
Description:
BNC Male to SMA Male Low Loss Ca
Comments
PE3W07719-12 Specifications
Style:
BNC to SMA
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz