Pasternack PE3W08544-36
Part No.:
PE3W08544-36
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3W08544-36.pdf
Description:
COAX CBL MHV TO MHV
Shipping
Inventory:398
Comments
PE3W08544-36 Specifications
Style:
MHV to MHV
1st Connector:
MHV Plug
2nd Connector:
MHV Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
300 MHz