Pasternack PE3W09383/SP-60
Part No.:
PE3W09383/SP-60
Datasheet:
HONGKONG NSD TRADE LIMITEDPE3W09383/SP-60.pdf
Description:
HN Male Right Angle to N Male Ri
Shipping
Inventory:337
Comments
PE3W09383/SP-60 Specifications
Style:
N-Type to HN
1st Connector:
HN Plug, Right Angle
2nd Connector:
N-Type Plug, Right Angle
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
RG-225
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz
Color:
Tan
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C